SZKOLNE MISTRZOSTWA MENEDŻERSKIE – RYWALIZACJA DRUŻYN Z CAŁEJ POLSKI. NIE ZABRAKŁO TEŻ DRUŻYNY Z „EKONOMIKA”!

Od 06.04.2021 uczniowie 2RG z  łańcuckiego „ Ekonomika” – Giulia Guido, Łukasz Żak i  Patryk Seroka, rozpoczęli rozgrywki w Szkolnych Mistrzostwach Menedżerskich w ramach, których zostaną wyłonione najlepsze drużyny biznesowe z Polski w swoich kategoriach.

Jest to już 4 edycja konkursu ekonomicznego Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy chcą sprawdzić się jako właściciele swojego biznesu. Podczas rozgrywki eliminacyjnej 3-osobowe zespoły uczestników wcielą się we współwłaścicieli wirtualnych przedsiębiorstw w dwóch kategoriach:

  1. Licea Ogólnokształcące
  2. Technika i szkoły branżowe I stopnia

Przez dwa miesiące uczestnicy podejmują realistyczne decyzje biznesowe, nasza drużyna prowadzi „Biuro rachunkowe”.

Branżowa Symulacja Biznesowa “Biuro rachunkowe” to możliwość wcielenia się w rolę współwłaściciela biura rachunkowego zajmującego się świadczeniem usług rozliczeniowych dla klientów. Uczestnicy rozgrywki podejmują szereg decyzji, z którymi spotykają się na co dzień współwłaściciele biur rachunkowych. Zarządzają biurem i organizują jego pracę oraz decydują o oferowanych usługach. 

Życzymy powodzenia!

Skip to content