KLASA 1RR NA WYCIECZCE W KRAKOWIE

Dnia 26 kwietnia 2022 roku pojechaliśmy zwiedzać wielkie i piękne miasto jakim jest Kraków. Od razu po przyjeździe wyruszyliśmy w stronę Rynku Głównego gdzie podziwialiśmy Kościół Mariacki i Sukiennice. Następnie udaliśmy się do Muzeum pod Rynkiem gdzie dowiedzieliśmy się wiele o średniowiecznym Krakowie. Poczuliśmy atmosferę Krakowa sprzed siedmiuset lat. Podczas zwiedzania towarzyszyły nam odgłosy gwaru targu i płonących zabudowań. Odwiedziliśmy również Wawel z kryptami marszałka Józefa Piłsudskiego oraz byłego prezydenta Polski i jego małżonki. Pod koniec naszego wyjazdu, gdy mieliśmy już wracać przeżyliśmy jeszcze jedną przygodę, przez którą prawie spóźniliśmy się na pociąg. Ostatecznie jednak udało nam się zdążyć. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do domu. Była to wycieczka której na długo nie zapomnimy ~ Julka klasa 1 RR

WIĘCEJ…

Skip to content