KOPERNIK W EKONOMIKU

Dzisiaj Łańcucki EKONOMIK odwiedził Mikołaj Kopernik.
Na sali widowiskowej MDK-u odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły Mikołaja Kopernika oraz pożegnania uczniów klas czwartych technikum. Akademię przygotowali uczniowie klas trzecich po gimnazjum wraz ze swoimi wychowawcami ze wsparciem gościnnym nauczycieli i uczniów klas młodszych. Powagi uroczystości nadał udział pocztu sztandarowego ze Sztandarem Szkoły. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody, były chwile wzruszenia oraz piękne występy artystyczne.
Drodzy absolwenci życzymy Wam jak najlepszych wyników na maturze, udanego startu na studia, znalezienia pracy, samych dobrych ludzi na Waszej drodze, wreszcie szczęścia i radości w dorosłym – tak zawodowym jak i osobistym życiu.
EKONOMIK🥰
 
Skip to content