NAJNOWSZE TRENDY ROZJAŚNIANIA I TONOWANIA WŁOSÓW

W niedzielę 24.04.22. w Rzeszowie w hotelu Grand odbyło się szkolenie firmy Alfaparf w którym uczestniczyły dwie nasze uczennice klasy 1FH Tkacz Suzanna i Cyran Aleksandra. Przyszłe fryzjerki będąc jednocześnie modelkami wiele się nauczyły ponieważ tematem szkolenia była najnowsza koloryzacja. Firma przedstawiła najnowsze trendy rozjaśniania i tonowania włosów które będą obowiązywały tej wiosny i latem.
Pięć technik rozjaśniania, globalne, sombre, technika rombu, technika tęczy i technika aury były tonowane najnowszym produktem, który wchodzi na rynek Color Wear Closs Toner, opartym na argininie jako naturalnym czynniku alkalizującym i płynnym aktywatorze 2,85%.
Poszerzenie wiedzy naszych przyszłych fryzjerek nie tylko o podstawę programową daje nadzieję na dalszy ich rozwój w tym zawodzie.
 
Skip to content