FRYZJERKI Z EKONOMIKA W PRZEDSZKOLU

W dniu 9.11.2022 odbyło się kolejne spotkanie promujące naszą szkołę i kierunek fryzjerski. Tym razem p. Bernadeta Mokrzycka Rosół wraz z grupą 1 klasy 4fg wybrała się na zajęcia do przedszkolaków 5,6 latków z grupy pszczółek pod opieką p. Agnieszki Kopeć z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Łańcucie na Podzwierzyńcu. Dzieci wysłuchały wierszy na temat pracy fryzjera, poznały narzędzia pracy i ich przeznaczenie, rozwiązywały zadania, zagadki, malowały kolorowankę, wykonywały fryzury z kolorowych ususzonych liści i kolorowego papieru według własnego pomysłu. Sala przedszkolna została zamieniona w profesjonalny salon fryzjerski. Uczennice wykonywały loki, karbowały włosy, plotły kolorowe warkocze. Dużo radości dzieciom sprawiły kolorowe tatuaże na rękach. Zajęcia takie rozwijają zarówno młodzież jak i dzieci, zachęcają do otwartości, współpracy, ciekawości zawodowej i promują kierunek fryzjerski. Dziękujemy za zaangażowanie młodzieży i dobra zabawę dzieciom.

WIĘCEJ…

Skip to content