TOLERUJĘ, SZANUJĘ, NIE DYSKRYMINUJĘ

Dzień Tolerancji w Ekonomiku!
Z okazji Dnia Tolerancji, który przypada 16.11. SU wyszedł z inicjatywą zorganizowania konkursu plastycznego na plakat, w którym wzięła udział spora grupa uczniów naszej szkoły. Prace przedstawiały treści promujące tolerancję i były wykonane różnymi technikami artystycznymi. Ostatecznie komisja oceniająca, w skład której wchodzili: Pan Dyrektor Jacek Król, Pani Magdalena Władyka, Pani Sabina Pelc i Przewodnicząca SU Julia Oleasz zadecydowała o przyznaniu nagród następującym uczestnikom: 1 miejsce zajęła Kamila Chodór z kl. 1R, 2 miejsce przypadło Michalinie Kłos z kl. 1R, III miejsce zajęła Daria Kudelicz z kl. 1A a wyróżnienie Hanna Pelc z kl. 2RR. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a laureatom gratulujemy zwycięstwa!
Skip to content