WARSZTATY W STUDIO BRZYSKY.FILMS

10 listopada grupa uczniów z klas 3RH, 4AP i 4RG wraz z paniami Magdaleną Władyką i Sabiną Pelc uczestniczyła w warsztatach produkcji filmowej prowadzonych przez Studio Brzysky.films z Rzeszowa. Zajęcia prowadzone były w przestrzeniach Podkarpackiej Grupy Filmowej. Pierwszą część stanowiło wprowadzenie i zapoznanie uczniów z zadaniem, rozdanie briefów i omówienie ich. W tajniki pracy project managera wprowadziła nas pani Karolina Brzyska (creative director) na co dzień zajmująca się między innymi kierowaniem planem zdjęciowym. Następnie grupa weszła na plan, gdzie już czekali pan Mateusz Cyran, który wprowadził nas w tematy pracy ze światłem i sprzętem oświetleniowym oraz pan Grzegorz Brzyski (CEO/Director) operator kamery, który opisał działanie kamer filmowych, a także pomógł w ustawianiu modela. Na planie obecna była makijażystka, która dbała o perfekcyjny makijaż sceniczny. Uczniowie pod przewodnictwem pana Grzegorza nakręcili surowy materiał, który później obrabiali wraz z ekspertami. Na zakończenie uczestnicy otrzymali certyfikaty uczestnictwa oraz wejściówki na wybrany plan zdjęciowy.

WIĘCEJ…

Skip to content