GRAFICZNY SUKCES EKONOMIKA

STAROSTWO POWIATOWE W ŁAŃCUCIE: „Miło nam poinformować, że autorką logo Międzynarodowego Sojuszu na Rzecz Wspólnoty i Pokoju w Europie jest nauczycielka przedmiotów zawodowych na kierunku – technik reklamy w Zespół Szkół nr 3 w Łańcucie, Pani Magdalena Władyka, która na podstawie koncepcji opracowanej przez starostę Powiatu Saarpfalz dr Theophila Gallo wraz z Panią Anette Orlinski (Niemcy), przygotowała projekt przyjęty, przez członków Sojuszu, jednogłośnie w Łańcucie 9 listopada br. 🤝
Gołąb, symbolizujący pokój, niosący gałązkę, której listki są w barwach członków Sojuszu umiejscowiony jest na tle flagi Unii Europejskiej. Trzy szczytowe flagi ułożone są w kształt odwołujący się do Trójkąta Weimarskiego, a całość otoczona jest nazwą w językach członków Sojuszu.
Logo mogą posługiwać się wyłącznie członkowie Sojuszu.
🇪🇺 Powiat Łańcucki od 4 lipca 2022 r. jest członkiem Międzynarodowego Sojuszu na Rzecz Wspólnoty i Pokoju w Europie zawartego w Homburgu, siedzibie powiatu Saarpfalz w południowo-zachodnich Niemczech z inicjatywy Teofila Gallo, starosty powiatu Saarpfalz.
Sojusz tworzą partnerzy z Polski, Ukrainy, Niemiec, USA i Francji oraz, w najbliższym czasie, Włoch 🇵🇱🇩🇪🇺🇦🇺🇸🇫🇷🇮🇹
To porozumienie wyjątkowe w Europie – łączące władze regionalne, które w szerokim zakresie chcą zainteresować swoich mieszkańców zagadnieniem pokoju i współpracy – wspierane jest przez Europejską Konfederację Władz Lokalnych Szczebla Pośredniego (CEPLI). Efektem sojuszu ma być współpraca w zakresie pomocy rejonom doświadczanym sytuacjom kryzysowym.”
Skip to content