EKONOMIK NA DNIU DOBRA W KRZEMIENICY

W niedzielę 14 kwietnia w Krzemienicy miała miejsce III edycja DNIA DOBRA zorganizowana przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej i Parafię pw. Matki Bożej Pocieszenia w Krzemienicy. Po uroczystościach kościelnych organizatorzy przygotowali piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Nasze uczennice z klas fryzjerskich pod czujnym okiem p. Moniki Mac prezentowały swoje umiejętności fryzjerskie. Nasze stoisko tradycyjnie oblegane było przez najmłodszych. DZIEŃ DOBRA to święto wszystkich wolontariuszy. Przedstawicielki naszego Szkolnego Koła Caritas wspólnie z uczniami z II LO w Łańcucie prezentowali działania jakich się podejmuję, aby czynić dobro dla potrzebujących. Opiekunem SK Caritas jest p. Beata Bartman.
Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom za uświetnienie tego pięknego wydarzenia❤❤❤
Skip to content