2R NA WYCIECZCE W STOLICY!

W dniu 6.06. uczniowie klasy 2R wraz z wychowawczynią Panią Anną Krowicką i opiekunem Panią Dorotą Nawrot wyruszyli pociągiem na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Tuż po przyjeździe przywitał ich widok ikonicznego Pałacu Kultury oraz ruchliwe i pełne życia ulice stolicy. W trakcie spaceru zobaczyli kolejne symboliczne miejsca i zabytki: Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki, Krakowskie Przedmieście, Zamek Królewski, a wieczorem fontannę multimedialną. Dzień drugi również był pełen wrażeń. Uczniowie odwiedzili słynne Łazienki Królewskie, wjechali na 30-ste piętro Pałacu Kultury, z którego mogli podziwiać panoramę Warszawy, a później był już czas wolny na kupno pamiątek i powrót do domu. Na pewno wiele pięknych wspomnień z tego wyjazdu pozostanie w naszej pamięci . 🙂

WIĘCEJ…

Skip to content