HAZARD? NIE DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ

W dniu 22 maja gościliśmy funkcjonariuszy Służby Celnej, którzy przeprowadzili niezwykle wartościową prelekcję na temat uzależnienia od hazardu dla klas trzecich i czwartych
W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się, czym jest uzależnienie od hazardu, jak rozpoznawać jego symptomy oraz jakie straty może ono przynieść w życiu osobistym i zawodowym.
Funkcjonariusze szczegółowo omówili prawne regulacje dotyczące hazardu w Polsce, zwracając uwagę na przepisy mające na celu ochronę przed negatywnymi skutkami tego zjawiska. Uczniowie zdobyli cenną wiedzę na temat tego, jak unikać zagrożeń związanych z grami hazardowymi i gdzie szukać pomocy, jeśli podejrzewają u siebie lub bliskich problem z uzależnieniem.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przeprowadzenie tej ważnej i edukacyjnej prelekcji. Mamy nadzieję, że zdobyte informacje pomogą naszym uczniom podejmować świadome decyzje i unikać niebezpieczeństw związanych z hazardem.
Dziękujemy wszystkim za udział!
Skip to content