”Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Akademicki Portfel Wiedzy o Finansach”

Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie organizowanym przez Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego pod patronatem Narodowego Banku Polskiego

Projekt pt. ”Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Akademicki Portfel Wiedzy o Finansach” był prowadzony przez wykładowców dr Piotra Cyrek, mgr Magdalenę Wiercioch oraz dr Magdalenę Cyrek. W dzisiejszych wykładach wzięło udział 25 osób. Prowadzący przedstawiali nam zagadnienia dotyczące osiągnięcia sukcesu finansowego, obrotu gotówkowego i bezgotówkowego oraz bezpieczeństwa dokonywania transakcji oraz głównych instytucji wpływających na stabilność ekonomiczną i finansową kraju. Na koniec spotkania odbył się pierwszy konkurs, który wyłonił pierwsze trzy osoby. Wezmą oni udział w etapie finałowym tego projektu. Są to Gabriela Józefczyk – I miejsce, Andżelika Superson – II miejsce oraz Anna Perec, która zajęła III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy szczęścia pozostałym w kolejnym etapie.

Skip to content