BOŻONARODZENIOWE KONKURSY W EKONOMIKU

Konkurs Wiedzy o Tradycjach i Zwyczajach Bożonarodzeniowych w Krajach Obcojęzycznych

Wyniki konkursu:

miejsce 1 – Dzesika Łańska kl. 1F (29 pkt),

miejsce 2-Pelc Kamila 2AG (25 pkt),

miejsce 3– Michno Wiktoria 2FP (24 pkt)

wyróżnienie: Aneta Chudzik kl. 2BRP (23 pkt).

GRATULUJEMY!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym w naszej szkole Konkursie Wiedzy o Tradycjach i Zwyczajach Bożonarodzeniowych w Krajach Obcojęzycznych (Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Nowej Zelandii oraz Niemczech). Konkurs jest dedykowany dla uczniów klas pierwszych. Odbędzie się on  21 grudnia 2020r.(poniedziałek) o godz. 8.30,  oczywiście w formie zdalnej za pomocą platformy Teams i Test portalu. Pytania zostaną ułożone w oparciu o podane strony internetowe. W celu przygotowania się do konkursu uczniowie otrzymają listę stron internetowych w formie linków, na których znajdą wszystkie potrzebne materiały i informacje do konkursu. Chęć wzięcia udziału w konkursie należy zgłaszać u nauczycieli uczących języków obcych  do 7 grudnia.

REGULAMIN

Konkurs na Plakat pt. „Tradycje Świąt Bożonarodzeniowych w Krajach Obcojęzycznych”

Wyniki konkursu na plakat:

Julia Wal I miejsce 2AP,

Kamila Tryniecka II miejsce 2AG,

Ewa Szewczyk III miejsce 2FG,

Zuzanna Rusinek II FP – wyróżnienie

GRATULUJEMY!

Równoległym konkursem do Konkursu Wiedzy będzie Konkurs na Plakat pt. „Tradycje Świąt Bożonarodzeniowych w Krajach Obcojęzycznych” dedykowany dla uczniów klas pierwszych, jak i drugich. Plakat może być wykonany techniką dowolną.

REGULAMIN

Wszelkich informacji udzielają również organizatorzy konkursów, p. Anna Krowicka, p. Magdalena Krowicka, p.Sylwia Dubiel, p. Agata Kluz, p. Magdalena Władyka i p. Sabina Pelc.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!!!

Skip to content