ZAJĘCIA Z NORDIC WALKING

W dniu 4 marca Kamila Bartman – wychowawca z 9-1 Hufca Pracy Rzeszów wraz z Joanną Murias – specjalistą do spraw rozwoju zawodowego z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie przeprowadziły zajęcia terenowe dotyczące nordic walking.
Trening, w którym udział wzięli uczestnicy Hufca oraz uczniowie klasy 1BR Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie rozpoczął się od przypomnienia podstawowych zagadnień z prawidłowej techniki chodzenia. Następnie odbyła się rozgrzewka, która jest niezbędna do efektywnego ćwiczenia. Całość zajęć odbyła się w parku zamkowym w Łańcucie nieopodal szkoły.
Była to dobra okazja do sprawdzenia nabytych umiejętności z poprzednich zajęć w ramach programu „OHP – MARSZEM PO ZDROWIE” oraz poprawienie ewentualnych niedoskonałości. Młodzież z zaangażowaniem brała w nich udział. Mamy nadzieję że będzie to dla nich dobra alternatywa do spędzania wolnego czasu.
Jest to kolejne działanie dzięki podpisanej w tym roku szkolnym umowie o współpracy ZS nr 3 z OHP w Rzeszowie.
Skip to content