KLASA 1FH – mistrzowie kajakarstwa

W dniu 09.06.2022 r. klasa 1FH (technik usług fryzjerskich oraz technik handlowiec) wybrali się na spływ kajakowy rzeką Tanew zorganizowany przez „Ranczo Pisklaki” na trasie Osuchy – Pisklaki. Opiekunami wycieczki była Pani Magdalena Krowicka, Pan Jacek Król, Pan Jacek Hejnosz oraz Pan Paweł Przybyło. Trasa liczyła 10 km i zajęła około 3 godziny. Tanew to niesamowicie malownicza rzeka, płynąca leniwym nurtem przez urokliwe pola, łąki oraz lasy. Piękna pogoda, idealna temperatura wody oraz świetne humory sprawiły, że spływ był wspaniałym relaksem po całym roku wytężonej nauki w szkole. Uczniowie spisali się na medal, dzielnie walczyli wiosłami z ewentualnymi przeszkodami na drodze spływu, zdarzały się parkowania w pobliskich zaroślach lub na piaszczystych wysepkach, jednak te przygody sprawiły, że spływ był pełen atrakcji. Było pluskanie w wodzie, „panierowanie” w piasku, miła atmosfera i dobre humory nie opuszczały nas na krok, a to sprawiło, że spływ ten okazał się świetną integracją klasy.

WIĘCEJ…

Skip to content