Handlowcy z Ekonomika w Warszawie

W dniach 29-30 września uczniowie z grup handlowych z klasy II i III technikum byli na wycieczce dydaktycznej w Warszawie. Celem wyjazdu było zapoznanie z galeriami i sieciami handlowymi stolicy. Zwiedzili galerie: Złote Tarasy, Młociny i Starą Elektrownię. Zapoznali się z asortymentem sieci sklepów, których nie ma w Rzeszowie. Obejrzeli bardzo ciekawą architekturę Starej Elektrowni. Oprócz tego zwiedzili: Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza, Krakowskie Przedmieście z Pałacem Prezydenckim, Plac Zamkowy i rynek Starego Miasta, Warszawski Barbakan, Park Łazienkowski, wnętrza Pałacu na wodzie, Budynek Sejmu i Senatu, pomnik Syrenki i Wybrzeże Kościuszkowskie. Podziwiali stolicę z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki. Wieczorem obejrzeli pokaz fontann multimedialnych. Przeszli w ciągu dwóch dni około 40 000 kroków, nie licząc kilometrów przejechanych pociągiem, metrem, tramwajami i autobusami.

WIĘCEJ…

Skip to content