Wspólna lekcja o zawodzie FRYZJER

Rozpoczynamy spotkania – Wspólna lekcja o zawodzie Fryzjer. Dnia 10.10 – razem z klasą 2FH odwiedziliśmy klasę 2C w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łańcucie w której p. Bernadeta Mokrzycka Rosół przeprowadziła zajęcia przybliżające pracę fryzjera, podstawowe wyposażenie i zastosowanie sprzętu. Były doczepiane kolorowe włosy, były kolorowe tatuaże, loki, fale i warkocze, prace plastyczne – po prostu świetna zabawa! Takie zajęcia uczą uczniów małych i dużych współpracy, współdziałania, bezinteresowności, a przede wszystkim promują naszą szkołę w środowisku lokalnym. Dziękuje serdecznie klasie 2FH grupie 1 za wspaniałą postawę, chęci do pracy oraz pomocy i dobry humor. Bez Was nie było by tak pięknie. Dziękujemy też Stowarzyszeniu Ekonomik za pomoc w dofinansowaniu pomocy dydaktycznych.

WIĘCEJ…

Skip to content