ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA W EKONOMIKU

W czwartek, w łańcuckim EKONOMIKU już od rana dało się poczuć świąteczną atmosferę. Wszystkie klasy, które w tym dniu uczyły się w szkole organizowały klasowe Wigilie. Na korytarzu rozchodził się kuszący zapach wigilijnych potraw. Było ich bardzo wiele. Czerwony barszcz z uszkami i biały z grzybami, pierogi, kapusta z grzybami i grochem, ryba, krokiety, kutia, kluski z makiem, gołąbki, omasta z oleju lnianego z cebulką do maczania chleba, ziemniaki z olejem, kompot, przeróżne słodkości, owoce i „świąteczna” Cola😀. Z wielu sal rozchodził się śpiew kolęd, dźwięk gitar, skrzypiec, fletu i ukulele, a w środku piękne dekoracje, choinki, opłatek, Pismo Święte, prezenty i oczywiście radosna młodzież ze swoimi nauczycielami. To wszystko było podziwiane przez komisję konkursową. Bo już tradycją stał się „Konkurs Wigilijny”. W tym roku oceniany był: wystrój sali, stół wigilijny, potrawy oraz prezentacja klasy.
Wyniki konkursu:
Miejsce I – klasy 1F i 4FG
Miejsce II – klasy 1A i 11R
Miejsce III – klasy 2FH i 3FR
Wyróżnienia – klasy 3RH, 2RR, 4AP i 4RG
 
Skip to content