„Z TECHNIKUM NA POLITECHNIKI”

Realizując program nauczania z przedmiotu Podstawy Przedsiębiorczości, dnia 24 kwietnia 2023r. trzecioklasiści z naszej szkoły, uczący się na kierunkach: technik reklamy, technik fryzjerstwa oraz technik rachunkowości odwiedzili Politechnikę Rzeszowską. Zajęcia edukacyjne odbyły się w ramach projektu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, działanie „Z technikum na Politechniki”, którego celem jest uściślenie współpracy uczelni z regionalnymi szkołami ponadpodstawowymi, a w szczególności technikami. Na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbył się specjalnie zorganizowany wykład pt. „Różne oblicza technologii w marketingu i sprzedaży”, który poprowadziła dr Joanna Wiażewicz z Katedry Marketingu. Z Politechniką nawiązaliśmy współpracę i w miarę możliwości będziemy uczestniczyć w różnych wydarzeniach takich jak warsztaty wykłady i projekty.

WIĘCEJ…

Skip to content