„JEDZ JABŁKA! BĘDZIESZ WIELKI!“

Już po raz kolejny z okazji Światowego Dnia Jabłka Samorząd Uczniowski prze-prowadził w naszej szkole akcję promującą zdrowe odżywianie wśród młodzieży.
Uczniowie naszej szkoły byli częstowani przepysznymi jabłkami oraz edukowani na temat wszelkich walorów i korzyści płynących z jedzenia tych owoców.
Samorząd Uczniowski przeprowadził również w każdej klasie quiz z wiedzy o jabł-kach. Zwycięzcami okazały się trzy klasy: 5AP,5FP i 4FR, które zdobyły tą samą liczbę punktów, a tym samym wygrały „Jeden dzień bez pytania“. Klasa 1R zajęła 2 miejsce i otrzymuje “ 2 godziny bez pytania“, a klasy 2R, 2F, 1H i 1F również z tą samą liczbą punktów i zajęcie 3 miejsca otrzymają „1 godzinę bez pytania“.
Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Jacka Albigowskiego❤🍎🍏, który po raz kolejny był sponsorem pysznych jabłek na rzecz naszej szkoły.
Skip to content