ŚWIĄTECZNY CZAS W EKONOMIKU

„Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień
W którym gasną wszelkie spory”
Taki właśnie dzień przyszedł do nas w czwartek, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Serdeczna, rodzinna i radosna atmosfera udzieliła się wszystkim. Zewsząd dochodzący gwar przygotowań, później kolędy, łamanie się opłatkiem, składanie życzeń i te wigilijne zapachy.
A między czasie „Wigilijny Konkurs”. Komisja w tym roku oceniała wystrój stołu, przebranie klasy i odpowiedzi do trzech wylosowanych pytań. Wszystkie klasy starały się jak mogły. Komisja miała niemały zawrót głowy żeby wyłonić zwycięzców. Po burzliwej naradzie wyniki są następujące:
I miejsce – klasa IBR (3 dni bez pytania)
II miejsce – klasy IR i IIIFH (2 dni bez pytania)
III miejsce klasa IF i IIA (1 dzień bez pytania)
GRATULUJEMY WSZYSTKIM
I ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT
 
 
Skip to content