EKONOMIK POZNAJE TAJEMNICE WARSZAWY I UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Nasze zespoły w składzie: Marlena Blajer i Anastazja Ruschena oraz Mikołaj Pszonka i Filip Lech prowadzone przez p. Monikę Ulatowską-Napieralską, biorące udział w Jubileuszowym Konkursie, ogłoszonym przez Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, zostały zakwalifikowane do ostatniego etapu. Były to warsztaty „Nowoczesna geografia – badania i techniki pomiarowe”, które odbyły się w dniu 12 kwietnia 2024 roku w Warszawie. Znaleźliśmy się wśród 15 najlepszych zespołów w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągniecia i zaangażowania naszych zespołów.
Pobyt w Warszawie był dla nas nie tylko pełen wrażeń, ale także owocny w kontekście poznawania różnorodności i piękna stolicy Polski. Zwiedzanie zabytków, od Łazienek Królewskich po Park Saski, oraz eksploracja nowoczesnych atrakcji, jak Biblioteka Uniwersytecka, poszerzyły nasze horyzonty kulturowe i geograficzne. Warsztaty na Uniwersytecie Warszawskim wzbogaciły wiedzę i umiejętności w dziedzinie geografii i badań regionalnych. Mamy nadzieję, że przygoda z Warszawą i Uniwersytetem Warszawskim będzie kontynuowana, bo mieliśmy okazję poznać wiele fascynujących tajemnic miasta i uczelni. Niech przygoda z geografią trwa dalej i będzie jeszcze bardziej ekscytująca!
Skip to content