WYCIECZKA DYDAKTYCZNA HANDLOWCÓW DO KRAKOWA

Uczniowie z klasy IH Technikum Handlowego zdobywali wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu pracowni sprzedaży na wycieczce w Ikei i Primarku w Krakowie. Określali rodzaj asortymentu w sklepach, zapoznali się z ciekawą ekspozycją towarów, merchandisingiem, zasadami funkcjonowania samoobsługowego magazynu w Ikei, obserwowali pracę sprzedawców i doradców klientów. Poznali historię i zwiedzali najważniejszą instytucję Krakowa gdzie koncentrował się handel. W Sukiennicach oglądali też jedną z najwybitniejszych w Polsce wystawę XIX wiecznego polskiego malarstwa i rzeźby. Wyjazd ten przyczynił się do poznania i pogłębienia wiedzy z zakresu metod sprzedaży i funkcjonowania sklepu. Była to również okazja do zaprzyjaźnienia się z Krakowem i jego niektórymi zabytkami.

WIĘCEJ…

Skip to content