PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE W EKONOMIKU

9 listopada bieżącego roku w naszej szkole odbyło się uroczyste, wspólne śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych, mające na celu uczczenie 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Akademię prowadziła Kamila Szal oraz Filip Lech. Apel rozpoczął się od występu Amelii Sudoł. Uroczyście odśpiewano Hymn Polski przy poczcie sztandarowym szkoły. Występował Zespół Harcerski „Brzmi dobrze” w składzie: druhna Weronika Ciężka i druhna Aleksandra Król należące do 5 Drużyny Wędrowniczej „Knieja” z Husowa oraz druh Dawid Sroczyk z 17 Drużyny Wędrowniczej „Czarny szlak” z Markowej. Ponadto uczennica naszej szkoły Izabela Kochman, wokalistka Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz Szkolnego Zespołu Wokalnego „EKONOMIK” prowadzonego przez p. Annę Bednarską, wykonała kilka utworów solo. Wspólny śpiew prowadzony był również przez uczniów z klasy trzeciej po gimnazjum o profilu fryzjerskim. Oprawą techniczną profesjonalnie zajął się Łukasz Żak, a Jakub Chudzik upamiętnił te ważne chwile, robiąc zdjęcia. Nad całością czuwała Pani Kinga Wierzbińska.

WIĘCEJ…

Skip to content