Etap okręgowy VII Olimpiady WiUHM w Mielcu

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w VII Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich, której organizatorem jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.
Program Olimpiady obejmuje wiedzę i umiejętności w zakresie problematyki ogólnej i tematu wiodącego w dziedzinie nauk ekonomicznych. Temat wiodący VII Olimpiady WiUH-M brzmi: „Inflacja a zachowania podmiotów gospodarczych w Polsce”.
W zawodach szkolnych rywalizowało ze sobą 16 uczniów z klasy IIIAG. Dwie osoby z najlepszymi wynikami przeszło do etapu okręgowego: Kamila Pelc i Sylwia Kądziołka. Laureaci i finaliści Olimpiady są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
Uczennicom życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

 

Skip to content