ETAP SZKOLNY XI EDYCJI KONKURSU „POZNAJ SWOJE PRAWA PRACY”

W dniu 30 listopada 2022 r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu wiedzy o prawie pracy i BHP „Poznaj swoje prawa w pracy”, przeprowadzany w ramach realizowanego programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”.
Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej prawnej ochrony pracy, przepisów BHP, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.
W rywalizacji wzięli udział uczniowie z klasy 4AG, 3FR, 2RR, 2FH i 1R. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Laureatkami zostały Izabela Cebulak z kl. 3FR i Marlena Blajer z kl. 2RR, które uzyskały maksymalną liczbę punktów wypełniając bezbłędnie test w bardzo krótkim czasie. Będą one reprezentować szkołę na etapie regionalnym w Rzeszowie, trzymamy mocno kciuki.
Skip to content