FRYZJERKI Z EKONOMIKA W SP1

12.05 klasa 4fp gr 1 razem z p. Bernadetą Mokrzycką Rosół uczestniczyła w zajęciach przygotowanych dla klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 1 w Łańcucie o tematyce: „Charakterystyka włosów tłustych, suchych, zniszczonych i wypadających – przyczyny i pielęgnacja włosów. Promocja kierunku fryzjerskiego w środowisku lokalnym.” P. Bernadeta Mokrzycka Rosół przygotowała pogadankę dla klasy 5 jak samemu rozpoznać rodzaj włosa, problemu z jakim często borykają się młodzi uczniowie, jakie jest podłoże danego problemu endogenne i egzogenne oraz jak należy dbać o włosy by osiągnąć pozytywny efekt zdrowych, pachnących i pięknie wyglądających włosów. Po części wykładu młodzież z kierunku fryzjerskiego zachęcała uczniów do skorzystania z wielu atrakcji z działu ondulacji wodnej min: warkoczy bokserskich, kolorowych warkoczyków, sprejowania włosów, kręcenia, karbowania, pokazu nawijania włosów na wałki siatkowe i loczkowania. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie wychowawczyni klasy 5 Pani Adriannie Drozd ze Szkoły Podstawowej nr 1 i uczniom tej klasy za wspaniałe zajęcia.
Dziękuję klasie 4fp za wspaniałą współpracę i zaangażowanie🥰.

WIĘCEJ…

Skip to content