WSZYSTKO STAJE SIĘ JASNE z Podkarpacką Wojewódzką Komendą OHP

Poznając siebie, rozwijając swoje zainteresowania i uzdolnienia zwiększamy motywacje do działania, otwierając tym samym umysł na nowe doświadczenia. Pokazanie młodym ludziom różnorodności dróg rozwoju, rozbudzanie zainteresowań i rozpalanie ciekawości światem to wielkie wyzwania. Najważniejsze to zafascynować, zainteresować i nauczyć młodzież samodzielnego myślenia, by mieli odwagę pytać, doskonalić swoje uzdolnienia, patrzeć perspektywicznie z większa wyobraźnią i znaleźć swoje miejsce w dorosłości oraz w życiu zawodowym.
W ramach autorskiego programu „ Zostań architektem swojego życia” wychowawcy 9-1 Hufiec Pracy w Rzeszowie zorganizowali wycieczkę do nowo otwartego Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” P W ramach wyjazdu uczestnicy Hufca z Zespół Szkół nr 3 w Łańcucie w nieograniczony sposób mogli poeksperymentować do woli na interaktywnych eksponatach zgrupowanych tematycznie na terenie obiektu. Spędzony kilkugodzinny czas pobudził wyobraźnię uczestników, otworzył drzwi do świata nauki i wyzwolił drzemiący w młodych ludziach intelektualny potencjał.

WIĘCEJ…

Skip to content