EKONOMIK SZKOŁA Z PASJĄ

Ekonomik po raz kolejny udowadnia, że rozwija pasje i odkrywa
kolejne talenty!!!❤️
30 maja Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie wraz z opiekunem Panią Anną Krowicką zorganizował przed budynkiem szkoły wystawę prac swoich uczniów. Podczas tego wydarzenia można było zobaczyć ciekawe i kreatywne dzieła, począwszy od ołówkowych szkiców poprzez malowane farbami obrazy, prace graficzne, fotograficzne oraz rękodzieła. Młodzi artyści z klas 1-4 Technikum Reklamy oraz klasy 1 Szkoły Branżowej opowiadali o swojej pasji, technice wykonywanych prac oraz o tym, co i kto ich inspiruje.
Celem eventu było zachęcenie młodzieży do aktywnego uczestniczenia w kulturze oraz pochwalenia się swoim talentem i umiejętnościami artystycznymi. Mieli oni również szansę przekazania swojej wizji świata i tego, co im w duszy gra liczniejszej grupie odbiorców. Często prace trzymane w przysłowiowej “ szufladzie“ ujrzały światło dzienne i zostały zauważone i docenione.
Młodym twórcom chcemy życzyć wielu inspiracji do tworzenia kolejnych wspaniałych dzieł!
Skip to content