Fryzjerki z EKONOMIKA w Rakszawie

Kolejny wyjazd z cyklu zajęć o zawodzie fryzjer, połączony z pogadanką na temat właściwej pielęgnacji włosów. Tym razem odwiedziliśmy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Mierzwy w Rakszawie. Pani Bernadeta Mokrzycka – Rosół opowiedziała uczniom klas 1-4 o pracy fryzjera i podstawowym wyposażeniu, następnie klasie 8 przybliżyła temat charakterystyki rodzajów włosów, przyczyn problemu i właściwej pielęgnacji. Po pogadance uczennice z klasy 4FP: Maria Jurek, Wiktoria Szczepańska i Patrycja Słonina, zaprezentowały swoje umiejętności: wykonywały przepiękne warkocze z kolorowych włosów, karbowały, kręciły, sprejowały włosy. Oj działo się! Zapraszamy do galerii zdjęć. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie dyrekcji szkoły w Rakszawie, paniom nauczycielkom za wspaniałą atmosferę, dzieciom i młodzieży za chęci współpracy i cierpliwość w wysłuchaniu pogadanki. Dziękuję uczennicom z 4FP za pomoc.

WIĘCEJ…

Skip to content