Klasa 2FH na spływie kajakowym rzeką Tanew

Niesamowita przygoda klasy 2FH na spływie kajakowym rzeką Tanew na trasie Osuchy – Pisklaki! 🚣‍♀️🌿
To już drugi rok z rzędu, kiedy nasza klasa zdecydowała się odwiedzić to niesamowite miejsce. Przemierzając piękne zakola rzeki odkrywaliśmy prawdziwe piękno natury. 🌾🌸
Każdy z nas miał okazję podziwiać malownicze krajobrazy, posłuchać szumu drzew i delektować się śpiewem ptaków. Nie zabrakło również chwil pełnych śmiechu i radości, gdy musieliśmy pokonywać małe wyzwania na naszej drodze. 💦😄
To był naprawdę niezapomniany dzień pełen przygody i wzajemnej integracji. Razem stworzyliśmy niepowtarzalne wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze. 🌊💙
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wycieczki (naszej wychowawczyni – p. Magdalenie Krowickiej oraz cudownym opiekunom: p. Sylwii Dubiel, p. Jackowi Hejnoszowi oraz p. Pawłowi Przybyło) oraz oczywiście naszym wspaniałym koleżankom i kolegom za fantastyczną atmosferę! ❤️
Skip to content