ERASMUS+ W EKONOMIKU – PODSUMOWANIE PRAKTYK W CHORWACJI

12 czerwca 2023r.w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie projektu realizowanego w ramach projektu Akredytacji Erasmus+ czyli – Mobilność edukacyjna, w sektorze Kształcenia i szkolenia zawodowe.
Beneficjentem projektu jest Powiat Łańcucki, a projekt był realizowany przy współpracy Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie oraz EU Mobility Croatia . Na uroczystości miło nam było gościć naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Łańcucie Pana Tadeusza Pasiecznego, uczestników projektu wraz z rodzicami, uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Zaproszeni goście mieli okazję poznać szczegóły realizacji projektu, posłuchać relacji jednej z uczestniczek na temat mobilności, zobaczyć film w formie blogu z wyjazdu do Chorwacji oraz zobaczyć praktyczne umiejętności nabyte podczas praktyk zaprezentowane w formie pokazu fryzjerskiego jak i na wystawie zdjęć oraz stanowisku promocyjnym. Uczestnikom wręczono dokumenty Europass Mobility oraz certyfikaty ukończenia przygotowania językowo – kulturowego.
Skip to content