Spływ kajakowy rzeką Tanew tym razem w wykonaniu klasy 1F i 1R!

🚣‍♂️🌊 Spływ kajakowy rzeką Tanew na trasie Osuchy – Pisklaki, tym razem w wykonaniu klasy 1F i 1R! 🚣‍♀️🌿
Ta niezapomniana przygoda rozpoczęła się krótkim instruktażem i zapoznaniem z obsługą sprzętu. 😄 Niektórzy z nas mieli pierwszą okazję spróbować swoich sił na wodzie, dlatego było to szczególne doświadczenie. 💪💦
Przemierzając meandry rzeki, podziwialiśmy piękno okolicy i pokonywaliśmy różnego rodzaju przeszkody. 🌳🌸 Lekko mokrzy, ale z uśmiechem na twarzach, dotarliśmy do celu i zjedliśmy pyszną kiełbaskę z grilla. 🌭🔥
Podczas spływu nabyliśmy nowe umiejętności, takie jak robienie uników przed wiosłem koleżanki 😄✌️ lub powrót na trasę spływu z bujnie zarośniętych brzegów rzeki. 🌿🚣‍♀️
Ta przygoda była tak wspaniała, że koniecznie musimy tam wrócić jeszcze raz! Już nie możemy się doczekać kolejnej wspólnej przygody na wodzie. 💙🌊
Skip to content