„FORGET-ME-NOT” PO RAZ TRZECI W EKONOMIKU!

16 listopada w naszej szkole już po raz kolejny odbył się ogólnopolski konkurs z j. angielskiego „Forget- me not“ pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole” zorganizowany przez Panią Annę Krowicką- szkolnego koordynatora konkursu.
W tegorocznej jesiennej edycji wzięło udział 18 uczniów z klas I, II, III, IV i V technikum. Przygotowanie do konkursu polegało na przeczytaniu opowiadania, zapoznaniu się z wymaganym słownictwem, sentencjami i piosenkami w języku angielskim.
W dniu konkursu uczniowie sprawdzali swoja wiedzę i umiejętności językowe rozwiązując test składający się z 11 pytań różnego rodzaju w wyznaczonym czasie 45 minut.
Wyniki konkursu poznamy za miesiąc. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.
Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników i trzymamy kciuki za uzyskanie jak najlepszych rezultatów naszych uczniów 🙂
Skip to content