Warsztaty z zakresu profilaktyki narkotykowej

21 maja 2024 roku odbyły się warsztaty z zakresu profilaktyki narkotykowej, komunikacji i asertywności. Warsztaty te były prowadzone przez studentów drugiego roku psychologii z koła naukowego Reset z Jarosławskiej Uczelni PANS. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono młodzieży, która miała okazję zgłębić ważne zagadnienia dotyczące zdrowia i relacji interpersonalnych. Podczas zajęć młodzież miała okazję zobaczyć przygotowaną przez studentów prezentację na temat narkotyków i ich wpływu na ludzi. Uczestnicy dowiedzieli się o różnych rodzajach substancji psychoaktywnych oraz zagrożeniach zdrowotnych i społecznych związanych z ich używaniem. Warsztaty obejmowały także ćwiczenia z zakresu komunikacji i asertywności. Dzięki interaktywnym zadaniom uczniowie mogli w praktyce zastosować nowe umiejętności, ucząc się, jak efektywnie komunikować się w trudnych sytuacjach oraz jak wyrażać swoje zdanie i potrzeby w sposób asertywny.

WIĘCEJ…

Skip to content