KONKURSY BIBLIJNE W EKONOMIKU

Jeszcze raz gratulujmy naszym najlepszym uczniom w konkursach biblijnych, których mogliśmy dziś nagrodzić. W XVI Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym „Pierwsza wspólnota Kościoła” najlepsi w naszej szkole okazali się Przemysław Dec (3RR), Dawid Kot (3FH) i Dawid Cisek (2A). Uczniowie awansowali do finału, który odbędzie się w Krośnie 23 kwietnia. W XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej w naszej szkole ponownie najlepszy okazał się Przemysław Dec z (3RR) i będzie reprezentował naszą szkołę na etapie diecezjalnym 18 kwietnia w Przemyślu. Podium uzupełniły Karolina Stopyra (3FH) i Maja Kisała (2A). Nasi uczniowie trzymali vouchery ufundowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie – EKONOMIK oraz katechetę ks. Krzysztofa Jasińskiego. W obu konkursach udział wzięło ponad 30 uczniów naszej szkoły. Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.❤❤❤

WIECEJ…

Skip to content