DYDAKTYCZNA WYCIECZKA DLA FRYZJERÓW Z EKONOMIKA – „SZALONE NOŻYCZKI”

W dniu 28 maja uczniowie klasy 1F oraz 2F obejrzeli spektakl pt. „Szalone nożyczki” autorstwa Paula Portnera. Sztuka wystawiona była w teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Komediowy, a zarazem interaktywny charakter przedstawienia sprzyjał żywym reakcjom widzów, a w tym naszych przyszłych mistrzów sztuki fryzjerskiej. Autor proponuje ciekawy sposób zachęcenia widzów do aktywnego przeżywania sztuki, a zakończenie zależy właściwie od widowni. Dzięki czujności oraz bystrym spostrzeżeniom naszych uczniów udało się rozwikłać zagadkę, a zarazem główny wątek. Po spektaklu młodzież wraz z opiekunami – p. Elżbietą Kalwas, p. Bereniką Gdulą, p. Anną Bednarską oraz p. Moniką Mac – udała się na spacer zabytkową ulicą 3 maja w Rzeszowie.

WIĘCEJ…

Skip to content