EKONOMIK NA DNIACH OTWARTYCH WSIiZ w Rzeszowie

28 maja uczniowie klasy 2R i 3RR uczestniczyli w Dniach Otwartych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Uczelnia przygotowała w tym dniu liczne atrakcje, m.in.:
– spotkanie z Pawłem Grabiasem znanym YouTuberem, twórcą popularnego kanału Rock Your English (ma ponad 500 tys. subskrybentów), który podzielił się swoją wiedzą na temat skutecznej nauki języka angielskiego oraz zdradził tajniki prowadzenia kanału na YouTube,
– warsztaty tematyczne,
– strefy kariery i rozwoju, nauki, zdrowia, relaksu,
– zwiedzanie kampusu,
– konkursy z nagrodami
– strzelnica, warsztaty taneczne z różnych stron świata.
Dni Otwarte połączone były z uroczystym finałem konkursu „Młodzi dla Planety”, podczas którego dokonano prezentacji nagrodzonych prac konkursowych, wręczono nagrody i wyróżnienia. Wprawdzie nasze uczennice: Nina Kwolek, Anastazja Ruschena i Weronika Pakosz nie zwyciężyły, ale ich prace zostały docenione, dziewczyny nagrodzono brawami i dyplomami. Gratulujemy.
Skip to content