POZNAJEMY ŚWIAT z Podkarpacką Wojewódzką Komendą OHP

22 maja kl.3br pojechała na wycieczkę do Rzeszowa, zorganizowaną przy współpracy z OHP Rzeszów. Najpierw uczestniczyliśmy w prelekcji na temat funduszów europejskich dla młodych ludzi, potem odbyło się spotkanie z wolontariuszami UE, którzy w bardzo ciekawy sposób opowiadali o swoich krajach, a na koniec braliśmy udział w warsztatach, gdzie uczyliśmy się zdobnictwa techniką decoupage.
Kolejnym etapem wyjazdu był spacer po Rzeszowie, podczas którego poznaliśmy historyczne, ale też nowoczesne oblicze tego prężnie rozwijającego się miasta. Na koniec zwiedzaliśmy Podkarpackie Centrum Innowacji , gdzie dowiedzieliśmy się w jaki sposób wspiera rozwój ludzi młodych i w jakich zajęciach poszerzających naszą wiedzę i zainteresowania możemy uczestniczyć. Wycieczka była bardzo ciekawa i podsumowała naszą trzyletnią owocną współpracę z OHP Rzeszów, dzięki której w tym czasie uczestniczyliśmy w wielu przedsięwzięciach.
Dziękujemy!
Skip to content